Хвороби

Як швидко зняти втому після роботи

Як швидко зняти втому після роботи Винничук для стоп знімають втому (wtbase.ru)

Втома в м’язах і дрібних суглобах кистей рук виникає при:

 • тривалій роботі за комп’ютером.
 • шиття, вишивання, ліплення.
 • роботі з садовим інструментарієм.
 • технічній роботі, пов’язаної з дрібними деталями і схемами.
 • роботі в умовах підвищеної вологості і низької температури.

Гомілковостопні суглоби і стопи частіше турбують:

ЦІКАВІ НОВИНИ:

 • від роботи стоячи, особливо при неможливості робити перерви протягом дня.
 • при сидячій роботі з незручно оборудо анним робочому місцем.

Як швидко зняти втому зі стоп і кистей, описано нижче.

 1. Почати з «розвантаження» судин нижніх кінцівок — прийняти горизонтальне положення на дивані, підняти ноги вище рівня тулуба. Наприклад, покласти ноги на подушку або на спинку дивана. Такий стан полегшує стан вен нижніх кінцівок, 10-15 хвилин буде цілком достатньо.
 2. Привести відпочилі судини в тонус допоможуть контрастні ванночки. Потрібно набрати дві ємності з водою різної температури: в першій ємності температура води повинна бути приблизно + 40 ° за Цельсієм, у другій — близько 15 ° за Цельсієм. Після цього стопи або кисті занурюють в ці ємності по черзі, спочатку на 3-5 хвилин в гарячу воду, після цього на 20-30 секунд в холодну. Залежно від стану і бажання, можна зробити від 3 до 7 таких контрастних циклів. Закінчують процедуру завжди холодною водою.
 3. Якщо контрастні ванночки здаються занадто дискомфортними, то альтернативою цій процедурі може стати звичайна тепла ванночка з температурою води близько 36 ° за Цельсієм. Для посилення дії в воду додається морська сіль, ароматичні масла (ялиці, сибірської сосни, чайного дерева), відвар ромашки.
 4. Зробити неінтенсивним розігріваючий масаж проблемних областей. Втома після роботи пов’язана з навантаженням на суглоби і статичної або динамічної роботою м’язів. Тому слід опрацювати великі м’язи і дрібні суглоби стоп і кистей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  ТРЦ можуть відкрити після метро, але прив'язки до дати не буде - КМДА

Як зняти втому з тіла

Як швидко зняти втому після роботи Контрастний душ повертає бадьорість (progipertoniyu.ru)

Часто дискомфорт і слабкість у всьому тілі заважають активному відпочинку після робочого дня. Це пов’язано з такими факторами:

 • роботою за незручним обладнанням, на невідповідному по зростанню і комплекції стільці.
 • роботою в вимушеному положенні — з піднятими вище плечей руками, з постійним нахилом тулуба вперед.
 • роботою, пов’язаною з тривалим перебуванням на ногах, активної ходьбою.
 • роботою з надто пахучими речовинами.
 • тривалими робочими змінами, відсутністю перерв для прийняття їжі.

Як позбутися від втоми після роботи, написано нижче.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

 1. Забезпечити собі легку вечерю (фрукти, олочние продукти, трав’яний чай). Не варто перевантажувати шлунково-кишковий тракт складними і повільно засвоюваними вуглеводами (каші, картопля), а також жирною їжею.
 2. Прийняти протягом 20-30 хвилин теплу ванну, температура води повинна становити приблизно 36-38 ° по Цельсієм. Для того, щоб додатково знімати м’язову напругу, можна додати у воду морську сіль з розрахунку 100-150 грамів солі на одне купання. Також будуть корисні відвари ромашки і шавлії. При відсутності алергічних реакцій можна використовувати ароматичні масла — лаванди, ялівцю, ялиці і меліси. На одне купання буде досить 30-40 крапель. Поєднання теплої води і ефірних масел розслаблює втомлені м’язи і готує організм до відходу до сну.
 3. Інший спосіб швидкого усунення дискомфорту в м’язах — масаж. Для підвищення ефективності масажу і більше глибокого опрацювання м’язів слід користуватися масажними маслами, а при відсутності таких — оливковою. Корисними будуть разогревающие руху — погладжування і більш інтенсивна розминка м’язів спини і плечового пояса.
 4. Якщо передбачається активне проведення часу, то буде доречний контрастний душ. На початковому етапі відмінність температури холодної і теплої води становить 10-15 градусів. Починати слід з комфортною води температурою близько 38 ° за Цельсієм протягом 3-5 хвилин. Після цього температура води знижується до 20-25 ° за Цельсієм ще на 1-2 хвилини. Проводять до 7-10 подібних циклів. Після прийняття контрастного душу потрібно інтенсивно розтертися рушником і надалі уникати переохолодження.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як швидко кинути курити в домашніх умовах - способи

Як зняти загальну і психічну втому

Як швидко зняти втому після роботи Психологічний комфорт в колективі — запорука гарного самопочуття після роботи (www.medlinks.ru)

Втома і душевна спустошеність сильно турбують людей, які працюють в некомфортному психологічному мікрокліматі. Від цього не рятують навіть сприятливі фізичні умови на робочому місці — ергономічні меблі, можливість вільно переміщатися і своєчасно приймати їжу. Проте, такий вид втоми є не менш серйозним. Боротьба з подібним станом вимагає комплексного підходу.

Як боротися з втомою, яка пов’язана з негативними емоціями і переживаннями, що робити для поліпшення настрою і самопочуття, описано нижче.

 1. Найбільш ефективним рішення проблеми є усунення безпосередньої причини, а саме поліпшення взаємин з колегами, формування сприятливого і комфортного мікроклімату в колективі. Найпростіше досягти цієї мети при зацікавленості і активної участі керівництва.
 2. Якщо це неможливо, то переключитися і зняти втому після роботи допоможе нетривала фізичне навантаження — ходьба або чергування бігу з швидкою ходьбою (на кожну хвилину бігу доводиться 4 5 хвилин ходьби), плавання, їзда на велосипеді.
 3. Варіантом фізичного навантаження, що не вимагає значних витрат часу і спеціального обладнання, є йога. Асани (вправи йоги) легко виконувати в домашніх умовах самостійно. Для початківців підійде комплекс «Сурья Намаскар», що поліпшує гнучкість і концентрацію уваги.
 4. Також слід приділити увагу харчуванню — організм повинен отримувати достатню кількість рідини, не менше 1,5-2 літрів на добу. Корисно вживати соки, особливо фреші, зелений чай з імбиром або корицею.
 5. Дієвим способом зняття психологічної втоми є заняття улюбленою справою, будь то прослуховування музики або прогулянка з собакою.
Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Схожі статті

Які існують таблетки від прояву втоми

Alfonso

Як побороти слабкість після грипу

Maxim

Засіб від головного болю в домашніх умовах

Sasha

Втома після тренування

Maxim

Як побороти слабкість після застуди

Tanya

При яких захворюваннях болить голова і закладає вуха

Serega

Слабкість після хіміотерапії: що робити

Scooby

Як впливають таблетки від запаморочення на якість життя. назви

Tanya

Нудота з сухістю в роті і слабкістю: шукаємо внутрішніх винуватців неприємних відчуттів

Bobby

Заїкання: невротичний аспект захворювання

Scooby

Болить голова і шия

Murcia

Болить голова і шия ззаду

Marina

Залишити коментар