Новини

Повінь пошкодила ГТС України: дев’ять населених пунктів залишилися без газу

Повінь пошкодила ГТС України: дев'ять населених пунктів залишилися без газу
Негода в Україні. Фото: Facebook / МВС

Державне підприємство Оператор газотранспортної системи (ГТС) України заявляє, що повені в західних областях зруйнували частину інфраструктури ГТС, що призвело до зупинки газопостачання 9 населених пунктів.

про це йдеться в повідомленні Оператора ГТС України, передають Українські Новини.

через велику кількість опадів і значного підвищення води в гірських річках виникла загроза пошкодження об’єктів газотранспортної інфраструктури в західному регіоні України. На даний момент стихія зруйнувала повітряний перехід газопроводу-відводу до газорозподільної станції (ГРС) Брусниця через річку Черемош біля села Завалля (Івано-Франківська область), що спричинило зупинку газопостачання для 9 населених пунктів в Чернівецькій області. Також є значні ризики підтоплення ГРС Могилів-Подільський (Вінницька область), говориться в ньому.

Відзначається, що з метою оперативного реагування та забезпечення безперебійного газопостачання для українських і європейських споживачів Оператор ГТС визначив всі потенційно небезпечні ділянки і розробив заходи локалізації в разі аварійних ситуацій, а також сценарії перемикань газових потоків.

також ведеться постійний моніторинг рівня води і стану опорних конструкцій в місцях переходу газопроводів через ріки, а також мобілізовані всі технічні служби і ремонтні бригади, підготовлена необхідна техніка до реагування відповідно до Плану ліквідації аварійних ситуацій (ПЛАС).

Компанія підкреслила, що на даний момент транзит газу в країни ЄС і транспортування до споживачів у всіх інших населених пунктах України здійснюється безперебійно в запланованих обсягах.

При цьому об’єкти ГТС, які беруть участь у забезпеченні транзиту, знаходячи ться під особливим контролем на даний момент фахівці компанії оцінюють ризики як прийнятні.

Відновлення газопроводу через річку Черемош і ліквідація наслідків аварії почнеться відразу, як тільки вщухне негода. Через затяжні зливи та значний рівень підтоплення територій залишається обмеженим рух по дорогах і мостах в регіоні, підсумувала компанія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Замість тестів міряють температуру. Заступник міністра МОЗ України засумнівалася в іноземній статистиці по коронавірус

Як повідомляли Українські Новини, Україна звернулася до Євросоюзу і НАТО за допомогою у ліквідації наслідків повеней

станом на 4:00 24 червня 4,6 тис. житлових будинків підтоплені, 110 км автодоріг зруйновані і 427,5 км пошкоджені через негоду в Івано-Франківській області, 2 людини загинули і один вважається безвісти зниклим .

Тим часом, Зеленський прибув в Івано-Франківську область через повінь

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Схожі статті

Ідеальні модні брови: салонні послуги в допомогу

Andrey

В Італії зниження кількості хворих Covid — 19 триває шостий день

Sasha

На Київщині вже підтвердили 1094 випадки коронавірус

Tanya

У США прогнозують подвоєння щоденної смертності від COVID — 19

Megusta

Німецька баскетбольна ліга може завершити сезон в Мюнхені

Undershmidtther

З початку пандемії Фонд Порошенка передав медикам 115 тисяч захисних костюмів

Megusta

Кличко каже, що найдовше від COVID — 19 одужують маленькі діти

Megusta

Коронавірус в Італії: вперше з 10 березня в реанімаціях менше тисячі хворих

Lamaxima

В Японії планують стимулювати внутрішній туризм грошима

Dmitry

У світі розробляють 120 проектів вакцин — вісім вже відчувають на людях

Undershmidtther

Коли потрібно викидати губку для миття посуду і прати рушники?

Pasha

Фахівці не рекомендують купатися на одеських пляжах

Undershmidtther

Залишити коментар