Жіноча краса

Як вибрати якісне срібну прикрасу?

З урахуванням вартості срібла https://silverland.com.ua/serebryanye-ukrasheniya/ щодо золота багато хто віддає перевагу саме цьому металу. Крім того, срібло є більш «благородним» металом, за народними повір’ями.

Срібло порівняно дешеве, тому багато шахраї не схильні виготовляти підробки з цього металу. Це одна з переваг. Але незважаючи на певну страховку від підробок, варто дотримуватися деяких правил, якщо є бажання придбати саме якісне прикраса.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Перша і основна вимога, яке мало хто виконує — купувати вироби в спеціалізованих ювелірних магазинах. На території Росії продаж ювелірних виробів в приватному порядку заборонена. Тому придбати підробку практично неможливо. Але в країнах, де люблять відпочивати співвітчизники, наприклад, в Туреччині чи Єгипті, продаж ювелірних виробів приватними крамничками сильно поширене. Саме звідти основна частина сплавів срібла з міддю або цинком і привозять.

При покупці срібного вироби наступним вимога є наявність пробірного клейма з пробою. Самим якісним виробом зі срібла буде виріб з цифрою «925». Така проба означає, що купується прикраса виготовлено з Срібні, тобто сплаву міді та срібла, а вміст чистого Аргентуму становить 92,5%. Срібло більш високої проби знаходиться лише в срібних злитках, які зберігаються в банках.

Придбання ювелірної прикраси часто супроводжується довгим вибором з боку покупця. Вивчаючи тонкі лінії спайки або ажурні сплетення майбутньої покупки, клієнт часто забуває перевірити документи. Як і будь-який ювелірний виріб, срібні прикраси мають свій паспорт. Саме в паспорті вказані домішки, які додані при виготовленні конкретного ювелірної прикраси.

Паспорт являє собою невелику картонку, на якій вказана вага виробу, його проба, добавки, які були використані, а також камені, якщо вони застосовувалися при виготовленні.

Все перераховане підходить для покупки виробів в спеціалізованих магазинах. Разом з тим, набуваючи срібні прикраси з рук, слід пам’ятати кілька способів перевірки.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Якщо виріб неякісне, то воно залишає сліди на шкірі.

Мел, якщо їм потерти якісне срібло, потемніє.

Можна подряпати срібний виріб, якщо покриття з легкістю знімається, то купується підробка.

Оцінити статтю
[Усього: 0 Середній: 0]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Схожі статті

Як правильно і чим наносити тональний крем? Макіяж особи тональним кремом

Megusta

Макіяж для очей з навислим століттям — покрокове фото. Правильний повсякденний, денний і вечірній макіяж для очей з навислими століттями

Maxim

Як прибрати жовтизну з волосся в домашніх умовах? Засоби проти жовтизни волосся

Scooby

Модні стрижки для повного особи. Які стрижки підходять для повного особи?

Elena

Нарощування брів в домашніх умовах з фото

Alfonso

Водний манікюр в домашніх умовах

Marina

Манікюр з фольгою в домашніх умовах: ідеї. Як зробити манікюр з фольгою?

Alex

Хайлайтер для особи: як користуватися? Для чого потрібен хайлайтер для особи? Як вибрати хайлайтер для особи?

Alex

Як зробити шкіру ідеальною

Bobby

Плетіння кіс на середні волосся

Lamaxima

Крем для обличчя в домашніх умовах: рецепти. Як приготувати крем для обличчя в домашніх умовах?

Andrey

Місячний календар здоров’я і краси 2017

Megusta