Новини

У Харківській ОДА заперечують, що обласна інфекційна лікарня переповнена

У Харківській ОДА заперечують, що обласна інфекційна лікарня переповнена
З відповідною заявою до журналістів вийшов директор департаменту охорони здоров’я ОДА Вадим Іванніков, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Доводжу до громадськості. Заявка на ліки на рік від лікарні становила 3 ​​млн 163 тис. Грн. Для порівняння, в 2019 році інфекційна лікарня на забезпечення ліками отримала 2 млн 142 тис. З початку року по 12 травня вже було профінансовано для лікування інфекційних пацієнтів і пацієнтів з COVID 19 2 млн 400 тис. Крім того, ви ж розумієте, і благодійна допомога дуже велика, і державний бюджет допомагає. На сьогодні це в цілому близько 17 мільйонів з різних джерел. Це найкраще забезпечена лікарня. Чому таке сталося (що пацієнти купують ліки самі ред.)? Працює комісія — ми розбираємося », сказав Іванніков.

На питання, чому ж на сайті лікарні майже по всіх позиціях препаратів варто« нуль », і чому родичі померлого пацієнта із Золочівщини змушені були купувати в тому числі антибіотик, аналог якого, за даними цього ж сайту, був в наявності, чиновник повідомив, що все це буде оголошено, ймовірно, в понеділок, коли комісія повністю закінчить перевірку.

«На сайті по нулях — ми бачимо, тому і розбираємося, тому що гроші на ліки в заклад зайшли. Вчора була проведена консультативно-експертна комісія. Вона тривала 5 годин. З висновками я вас обов’язково ознайомлю додатково », сказав директор департаменту, відзначивши, що перелік препаратів, які необхідно закуповувати, визначає саме директор лікарні.

Щодо інформації про брак медичних сестер і санітарок, директор запевняє, що цієї проблеми немає.

«Це одна з лікарень, яка найкраще оснащена. І в плані персоналу. Лікарів 104%, середнього медперсоналу — 93,6%, тобто я б не говорив, що там нестача працівників », сказав Іванніков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Перевантаженість Харківської інфекційної лікарні виникла через конфлікт - Кучер

Також директор департаменту повідомив, що, хоча лікарня фактично і заповнена, відкривати« другу лінію »(інші опорні заклади для прийому пацієнтів з COVID 19, наступний у списку — диспансер радіаційного закладу) поки не планують.

« Двічі в день отримуємо з інфекційної лікарні інформацію, скільки надійшло (пацієнтів, ред. ), скільки виписано, скільки переведено на лікування в інші установи (в разі Спростовано ня підозри ред.). Зараз також звільнений на території інфекційної лікарні корпус, де буде ще 40 ліжок. Тобто в принципі цього на сьогодні достатньо », сказав Іванніков, запевнивши, що в цьому корпусі буде кому працювати з пацієнтами.

« Ми це вирішуємо. Якщо знадобиться, залучимо лікарів з тих закладів, які зараз закриті. У тому ж диспансері радіологічного захисту є четверо анестезіологів. Апаратури досить, персонал ми мобілізуємо », заявив керівник департаменту.

Крім того, він повідомив, що в реанімаційне відділення лікарні, яке вже розширено з 6 до 12 ліжок, буде розгорнуто до 30 місць. При цьому Іванніков запевнив, що вистачить і лікарів для роботи в цьому відділенні. За його даними, заклад має 6 ставок анестезіологів, і всі вони зайняті.
Читайте також: На Харківщині збиратимуть донорську плазму від пацієнтів, які перехворіли на COVID 19
Як повідомляв Укрінформ, родичі померлого в 7 травня пацієнта оприлюднили списки ліків та витратних матеріалів, які їм надавали в лікарні. Люди обурені, що не мали інформації про своє родича під час його перебування в реанімації. За їх словами, чоловік перебував у загальній палаті, де і міг заразитися коронавірусів. Також є істотні розбіжності між інформацією щодо дати підтвердження COVID 19, яка є у чиновників ОДА і родичів. Після публікації цієї інформації в департаменті почали експертну перевірку дій медиків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У 27 працівників Харківської обласної інфекційної лікарні підтверджений COVID - 19

Також ЗМІ повідомили, що персонал закладу працює на межі можливостей, медики виснажені фізично і морально і не можуть впоратися з напливом пацієнтів.

станом на ранок 14 травня на Харківщині зареєстровано 713 випадків COVID 19. Одужали 87 пацієнтів, 21 помер.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Схожі статті

У НБУ спрогнозували, якою буде інфляція після карантину

Undershmidtther

В Ізраїлі послаблюють карантин

Scooby

У Росії кількість інфікованих коронавірусів перевищило 262 тисячі

Megusta

У Франції за добу — 308 хворих з коронавірусів, померли 135

Sasha

У Польщі від коронавируса вже померли 800 осіб

Maxim

Масове тестування на COVID — 19 і страхування медиків: ВР збереться на позачергове засідання

Scooby

У Швеції зафіксували найвищий рівень смертності від COVID — 19 на душу населення — ЗМІ

Lamaxima

В українській армії — третій випадок випадок від COVID — 19

Alfonso

Київщина поки не буде послаблювати карантин

Pasha

Евакуація українців з — за кордону: Президент каже, що буде чотири рейси на добу

Serega

В виготовленої в Україні капсулі вперше перевезли хворого COVID — 19

Undershmidtther

Німеччина вступає в нову фазу коронавирусной пандемії — Меркель

Lamaxima

Залишити коментар