Здоров'я

Cамая рідкісна група крові

Визначальна складова крові — це резус-фактор або ж антиген. Він розташований на поверхні червоних кров’яних тілець (еритроцитів). Більше 85 відсотків населення мають цей резус фактор, і вони відносяться до резус-позитивним.

Ті люди, які не мають його, вважаються резус-негативними. Сьогодення та майбутнє людини залежить від групи його крові. У кожної групи є властивий їй тип імунітету, який певною мірою визначає життєвий ресурс людини.

Як дізнатися групу крові

Зміст статті:

 • Як дізнатися групу крові
 • Здати кров на донорство
 • Найпоширеніша група крові
 • Найрідкісніша група крові
 • Отже, всього виділяється чотири групи крові, кожна з яких відрізняється певними біохімічними особливостями. Даний факт наукою встановлено вже давно — ще приблизно на початку двадцятого століття.

  У всьому світі ці групи позначаються такими символами: I (0), II (А), III (В), IV (АВ). Перша є найбільш поширеною у всьому світі, так як її володарями є приблизно 45 відсотків жителів нашої планети.

  Кров другої групи належить в своїй більшості жителям Європи, і її володарями є майже 35 відсотків населення. Не дуже численною є третя група, так як вона зустрічається тільки у 13 відсотків населення земної кулі.

  ЦІКАВІ НОВИНИ:

  Ну а четверта група крові є рідкісною, адже її носіями є всього лише 7 відсотків населення планети. І якщо власники першої групи крові з негативним резус-фактором зустрічаються досить часто, то резус-негативні володарі четвертої групи крові — це велика рідкість.

  Здати кров на донорство

  Варто сказати про те, що до позитивної крові може переливатися негативна, але навпаки не можна робити ні в якому разі.

  Перша група крові підлягає переливання будь-якої групи, однак важливо пам’ятати про те, що до неї ні в якому разі не можна переливати кров іншої групи — тільки першої.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як знизити холестерин в крові? Які продукти знижують холестерин в крові?

  кров другої групи підходить для другої і четвертої, а для неї тільки перша або друга.

  Третю групу крові можна переливати до третьої або четвертої, а для неї підходить перша або третя.

  Четверту групу крові, саму рідкісну, дозволяється переливати тільки людям, які мають аналогічну групу крові, ну а для четвертої підійде будь-яка група крові.

  Найпоширеніша група крові

  Найбільш поширена перша група крові

  Ця група найстарша, яка з’явилася дуже давно. Володарі першої групи крові зазвичай мають схильність до алергії, артриту, зниження функції щитовидної залози, а ще схильність до порушення згортання крові. Крім цього, такі люди часто страждають виразкою шлунка та іншими захворюваннями, безпосередньо пов’язаними з шлунково-кишковим трактом.

  Що стосується особистісних характеристик, то власники першої групи крові є, як правило, лідерами по життю. Вони досить успішні в спорті і часто є трудоголіками. Це дуже цілеспрямовані люди, які завжди намагаються домагатися своїх цілей.

  Найрідкісніша група крові

  Найбільш рідкісною групою крові є четверта негативна. Четверта позитивна зустрічається набагато частіше. Четверта група взагалі є загадкою, адже вона з’явилася в результаті злиття двох абсолютно різних типів — А і В.

  Це молода група, і люди, які нею володіють, мають гнучку імунну систему. Ця група унікальна тим, що виникла не через вплив врешней середовища, а в результаті змішаних шлюбів. Варто сказати про те, що ця група є найбільш біологічно складної.

  Антигени іноді роблять її схожою з другої, а іноді навіть з третьої. Іноді також трапляється, що ця рідкісна група являє собою щось на зразок комбінації обох цих груп.

  ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

  Вважається, що четверта група крові з’явилася пізніше всіх інших — приблизно тисячу років тому в результаті змішування монголоидов і індоєвропейців. Є також інша версія так званої «богемної» групи крові, в якій мовиться, що після того як людина змогла досить просто забезпечувати собі притулок і їжу, його «потягнуло на прекрасне» і у нього з’явилося бажання проявляти себе у творчості.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Головний санлікар Ляшко задекларував 640,1 тис. Гривень гонорарів і 73 гривні доходу від здачі крові

  І дійсно, представники четвертої групи крові вважаються найбільш творчими особистостями. У житті таких людей домінують фантазії, емоції, любов до прекрасного і інтуїція. Вони мають багату душевну організацію, тонке сприйняття дійсності і бездоганний смак.

  Позитивними якостями таких людей є доброта, співчуття, безкорисливість і альтруїзм. Така людина завжди вислухає, заспокоїть і поспівчуває. Але в той же час чутливість таких людей може вважатися їх недоліком.

  Через те, що власники четвертої групи крові все приймають дуже близько до серця, їх іноді «заносить». Ці люди часто впадають у крайнощі. Вони, як правило, діють під впливом почуттів, що мають таке загострення, що розум їх просто не в силах приборкати.

  До речі, серед таких людей багато фанатиків. Але навіть якщо справа і не доходить до фанатизму, власники четвертої групи найчастіше виглядають, як люди злегка «не від світу цього». Вони непрактичні, розсіяні, часто абсолютно не пристосовані до вирішення повсякденних проблем, та до всього цього ще й дуже образливі.

  Тяга до прекрасного у власників четвертої групи крові також може проявлятися по-різному: від створення творів мистецтва у найрозвиненіших представників , аж до психологічної залежності від романтики, сексу і насолод у більш примітивних, що іноді призводить їх до порочному способу життя.

  Не можна не сказати про те, що власники 4-ї групи крові є досить багатогранний ми і одухотвореними. Вони частенько впадають з крайнощів у крайнощі, і бувають як різкими, так і нерішучими. Таких людей можна часто побачити в списках найталановитіших і помітних персон. Загалом, при багатьох достоїнства власникам четвертої групи крові все-таки не завадили б деякі якості, які властиві людям з першою групою крові — дисциплінованість і сила духу, наприклад. Але якщо навіть названі риси характеру і не дісталися людині з самого народження, він цілком може розвинути їх протягом всього свого життя, адже звичка, як то кажуть, це другий характер.

  Оцінити статтю
  [Усього: Середній: ]

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Схожі статті

  Дитина гризе нігті — що робити?

  Marina

  Чи може боліти живіт перед місячними? За скільки днів болить живіт перед місячними?

  Megusta

  Пітніють долоні: в чому причини і як лікувати?

  Alfonso

  Запалення мови — причини, симптоми, лікування. Як лікувати запалення ротової порожнини і мови?

  Alex

  Продукти з високим вмістом білка

  Alfonso

  Яка морська риба найкорисніша

  Lamaxima

  Перший секс після пологів — коли можна займатися сексом після пологів? Боляче займатися сексом після пологів — чому?

  Murcia

  Чи можна годувати грудьми при застуді

  Serega

  Як підняти потенцію у чоловіків в домашніх умовах? Як підсилити потенцію швидко?

  Serega

  Струс головного мозку — симптоми, ознаки, лікування. Що робити при струсі — перша допомога

  Elena

  Гіркота в роті вранці

  Lamaxima

  Отруєння алкоголем — що робити в домашніх умовах, перша допомога. Як проявляється отруєння алкоголем?

  Lamaxima

  Залишити коментар