Здоров'я

Енурез у дітей лікування


Енурез є захворюванням, характеризується не контрольованим сечовипусканням вночі і вдень. До цього захворювання схильні люди будь-якого віку. У підлітків енурез свідчить про органічної патології ЦНС. У дітей енурез є спонтанною формою розлади, він проявляється повторюваними сечовипусканнями, які можуть відбуватися в будь-якому місці і в будь-який момент.

Спонтанна (ідіопатична) форма енурезу зустрічається у 20 відсотків дітей. Енурез у дітей може також утворюватися через захворювання органів сечової системи — це перехідний енурез, який, як правило, виникає через такі захворювання як цистит і поліурія.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Лікування енурезу у дітей

лікування енурезу у дітей (а саме ідіопатичною форми) повинно здійснюватися або психіатром, або невропатологом. Не варто сварити дитину за те, що він не контролює сечовипускання, адже це принесе тільки шкоду. З дитиною необхідно поговорити, щоб з’ясувати причину такої його поведінки, причому розмовляти потрібно спокійно. Батьки також повинні йому пояснити, чому так не варто робити. Головне не чекати біля моря погоди і не думати, що все само собою пройде, а негайно звертатися до фахівця.

ГОРЯЧІ НОВИНИ::

Після огляду лікар призначає лікування. На первинних стадіях енурезу лікар, як правило, радить навчити дитину правильно користуватися туалетом. Вночі дитини також можна будити, щоб відвести в туалет, а також обмежувати кількість рідини, що вживається перед сном.

Найбезпечніший метод лікування енурезу у дітей — це поведінкова терапія, але вона допомагає, на жаль, лише в 50 відсотках випадків. При використанні цієї терапії застосовується спеціальний апарат з дзвінком. Цей спосіб застосовується як при лікуванні як абсолютно здорових дітей, так і дітей з психічними розладами. Якщо це не допомагає, можна скористатися фармакологічної допомогою, але тільки за рекомендацією лікаря. Можна також застосовувати і психотерапію. Але фахівці схильні вважати, що дитині може допомогти виключно комплексна терапія.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Симптоми і лікування мігрені з аурою

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Схожі статті

Пантенол — застосування від опіків. Пантенол — інструкція із застосування: мазь, спрей, крем

Bobby

Скраб для кишечника з вівсянки. Рецепт скрабу для схуднення з вівсянки в домашніх умовах

Murcia

Чи можна заразитися на рак від хворої людини? Чи можна заразитися на рак через посуд хворого, через кров, через поцілунок?

Alfonso

Вітаміни для дітей від 3 років — рейтинг вітамінів для дітей

Tanya

Як боротися з безсонням

Megusta

Коліт кишечника симптоми і лікування. Харчування при коліті кишечника. Народні засоби при виразковий коліт кишечника

Coolio

Міжхребцева грижа — симптоми, діагностика, причини, лікування. Чому з’являється міжхребцева грижа, чи можливо вилікувати міжхребцеву грижу, як визначити міжхребцеву грижу?

Alex

Протеїновий коктейль для схуднення. Як зробити протеїновий коктейль схуднення? Коли краще пити протеїновий коктейль для схуднення?

Lamaxima

Ревматоїдний артрит у дітей — симптоми і лікування

Alfonso

Гемангіома у дітей — причини виникнення, лікування, видалення гемангіоми. Чим небезпечна гемангіома?

Coolio

Як знизити тиск в домашніх умовах

Marina

Ангіна — симптоми, види, лікування, профілактика. Як відрізнити ангіну? Як швидко вилікувати ангіну в домашніх умовах?

Scooby

Залишити коментар