Здоров'я

Молочниця у новонароджених


Як би дивно це не звучало, молочниця у грудних і новонароджених дітей є досить частим явищем. На це захворювання зазвичай страждає більшість немовлят, так як їм можна заразитися різними способами — при недотриманні правил гігієни при годуванні груддю, наприклад, в разі ослабленого імунітету, а також зараження малюка під час проходу по родових шляхах матері.

Симптоми молочниці у новонароджених

Зміст статті:

 • Симптоми молочниці у новонароджених
 • Профілактика молочниці у новонароджених
 • Лікування молочниці у новонароджених
 • Молочниця у новонароджених зазвичай проявляється як білий наліт на сл ізістих оболонках рота, внутрішніх сторонах щік, язиці і яснах, в разі зняття якого на пошкоджених ділянках залишається роздратування або почервоніння. Це може викликати сильний дискомфорт, аж до відмови від пляшечки і грудей.

  ЦІКАВІ НОВИНИ:

  Профілактика молочниці у новонароджених

  Звичайно ж, профілактика захворювання краще, ніж лікування. Для цього потрібно просто дотримуватися правил гігієни: обов’язково стерилізувати весь посуд, з якої дитина контактує (пустушки і соски в тому числі), а також, якщо ви годуєте дитину грудьми, кожен раз необхідно проводити гігієну сосків за допомогою слабкого розчину соди або ж спеціальних засобів .

  ГОРЯЧІ НОВИНИ::

  Крім цього, крім годування дитині потрібно давати кілька ложечок кип’яченої води. Вода допоможе зім’яти залишки їжі, запобігаючи появі хвороботворних мікроорганізмів.

  Лікування молочниці у новонароджених

  Якщо ж стан погіршується, молочницю обов’язково потрібно лікувати протигрибковими препаратами, застосовуваними після обстеження педіатра. Грудничкам зазвичай призначаються спеціальні креми або розчини, якими потрібно обробляти запалені місця по кілька разів на день.

  Рекомендується також промивати ротову порожнину малюка за допомогою 20-процентного розчину бури в гліцерині або ж 2-процентного розчину питної соди. У разі грудного вигодовування протигрибковий лікування обов’язково призначається і матері-годувальниці, адже інфекція може легко передатися від матері до дитини.

  ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Кандидоз у жінок - симптоми, причини, лікування. Як проявляється молочниця у жінок? Як лікувати молочницю у жінок в домашніх умовах?

  Якщо імунна система малюка функціонує нормально, молочниця проходить зазвичай до 6 місяців. Якщо ж лікування не дало результату, потрібно обов’язково провести обстеження організму дитини з метою виключення патології розвитку всієї імунної системи.

  Оцінити статтю
  [Усього: Середній: ]

  САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Схожі статті

  Полуниця — користь і шкода для організму жінок, чоловіків і дітей. Користь полуниці для здоров’я: замороженої, сушеної, в’яленої. Чи корисно варення з полуниці?

  Pasha

  Аденома простати у чоловіків — симптоми, ознаки, лікування, профілактика. Народні засоби лікування аденоми простати у чоловіків. Чим небезпечна аденома простати?

  Alex

  Низький тестостерон у чоловіків — симптоми, лікування. Ознаки низького тестостерону у чоловіків

  Bobby

  Конкурси на природі для веселої компанії

  Maria

  Дисбактеріоз у грудної дитини: причини, симптоми, лікування. Аналіз на дисбактеріоз у грудничка: як здавати і як розшифрувати?

  Serega

  Шафран — золоті нитки здоров’я при правильному застосуванні

  Elena

  Розташування внутрішніх органів людини. Анатомія людини і будова органів людини — схема, опис, фото

  Marina

  Залізодефіцитна анемія — симптоми, ознаки, лікування, профілактика. Чим небезпечна анемія? Лікування анемії народними засобами

  Lamaxima

  Як починаються місячні перший раз?

  Scooby

  Біль в лівому боці під ребрами

  Coolio

  Туберкульоз — ознаки, симптоми, лікування, профілактика туберкульозу. Ознаки туберкульозу на ранніх стадіях

  Alex

  Пронос у дитини

  Sasha

  Залишити коментар