Здоров'я

Які краще вибрати і приймати протизаплідні? Гормональні та негормональні протизаплідні засоби. Протизаплідні народжували, не народжували, після 30, після 40 років — як вибрати?

Прогрес не стоїть на місці, це стосується і галузі фармакології. Сьогодні розробляються різні препарати, які є методом запобігання від небажаної вагітності. Необхідно зрозуміти, що правильний вибір протизаплідних засобів і їх прийом, позбавить від необхідності робити аборт і від наслідків таких рішень.

Вагінальні контрацептиви

Це контрацептиви, які призначені для безпосереднього впливу на жіночі статеві шляху. Можна сказати, що даний вид контрацепції є оболонкою, яка захищає матку від попадання в неї сперматозоїдів. Необхідно відзначити, що дія вагінальних контрацептивів є місцевим, і особливого впливу на організм вони не роблять.

Якщо це розчиняються кошти, то використовувати їх можна тільки після того, як будуть проведені всі гігієнічні процедури, тому як миючі засоби можуть зруйнувати захисну оболонку, що в свою чергу, може вплинути на зниження рівня захисту.

К розчиняється вагінальних контрацептивів відносяться:

 • крему
 • таблетки
 • свічки

Застосовувати такі кошти не Реко дметься занадто тривалий час, тому що це може бути чревате негативними наслідками:

 • порушення мікрофлори
 • порушення гормонального фону
 • дисбактеріоз і т.д.

Необхідно також відзначити, що розглянуті засоби не підходять для частого використання і тривалих статевих актів, унаслідок їх нетривалого дії. Лікарі забороняють користуватися такими засобами і в тому випадку, якщо є будь-які інфекції в піхву.

Також до вагінальної контрацепції можна віднести і бар’єрні засоби:

 • кільця
 • ковпачки
 • діафрагми

Один з видів вагінальної конрацепции — вагінальне кільце.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

застосування такого засобу полягає в приміщення в піхву кільця, яке виготовлено з гіппоалергенна матеріалу. Такий спосіб контрацепції на сьогоднішній день не дуже популярний, тому як кільце водиться один раз, і діє 21 день, після чого, в обов’язковому порядку необхідно робити перерву на сім днів, після цього, ставиться нове кільце. Багато хто вважає це важким заняттям.

Шийкового ковпачка ще один вид вагінальної контрацепції. Ковпачок з силікону розміщуються в піхві, де пристосовується до його особливостям і закриває шийку матки. Фіксується по кільцю за рахунок м’язів піхви.

Якщо ефективність попереднього засобу становить 99%, в даному випадку, ковпачок забезпечує захист всього на 73%, і назвати його надійним, не можна.

В кінці позаминулого століття був розроблений ще один вид піхвової контрацепції — діафрагма. Вона аналогічна ковпачку, але при цьому, розміри її можуть бути різними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У НБУ спрогнозували, якою буде інфляція після карантину

Перед тим, як купувати і використовувати даний вид контрацептиву, в обов’язковому порядку необхідно відвідати лікуючого гінеколога, який зможе правильно і точно підібрати розмір діафрагми. Головною особливістю такого засобу є те, що для його використання необхідно володіти певними навичками, тому особливого поширення на сьогоднішній день цей метод не отримав.

Оральні контрацептиви

Що стосується оральних контрацептивів, то можна відзначити, що вони не дають в яєчниках розвиватися яйцеклеткам. В даному випадку вони безпосередньо впливають на слиз матки, роблячи її занадто вузький для проходження сперматозоїдів. До таких засобів відносяться таблетки, які загальмовують або ж повністю зупиняють прикріплення ембріона до шийки матки.

Якщо міркувати на тему, які протизаплідні краще, то однозначної правильної відповіді отримати на це питання не можна, бо кожен організм є індивідуальною «системою», і для кожного необхідний індивідуальний підхід. Жінка повинна сама визначитися, які протизаплідні вибрати, але консультація лікаря в даному випадку не завадить, тому, як вибір повинен залежати від фізіологічних особливостей організму.

На сьогоднішній день протизаплідні таблетки і свічки є найпоширенішими засобами контрацепції, тому ці види засобів необхідно розглянути докладніше.

Які протизаплідні свічки вибрати?

Відразу хотілося б відзначити, що свою поширеність даний вид контрацепції отримав з- за добства використання. Для початку давайте з’ясуємо, наскільки ефективними є протизаплідні свічки.

Придбані в аптеці свічки можуть мати різні назви і вартість, але незмінним залишається відсоток їх захисту, який становить не більше 85. Багатьом здасться, що цього достатньо для того, щоб не завагітніти, але не варто забувати про залишилася п’ятнадцяти відсоткову ймовірність небажаної вагітності.

Неправильне зберігання та застосування протизаплідних свічок, нерідко стає причиною небажаної вагітності, так що, багато що залежить від жінок, дівчат, які використовують протизаплідні засоби. Саме з цієї причини, дуже важливо дотримуватися всіх правил і рекомендації по використанню будь-яких засобів контрацепції.

Запам’ятайте — вагітність, це не інфекція, від якої можна позбутися без нанесення шкоди своєму організму. Поставтеся до захисту від небажаної вагітності серйозно і відповідально.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Засоби від проносу для дітей: перелік кращих з них і опис загальних принципів лікування недуги

Є кілька основних факторів, які можуть вплинути на ефективність впливу свічок:

 • Засоби гігієни. Необхідно пам’ятати, що свічки — це кислоти, відповідно, луги для них є небезпекою. Саме тому, при використанні таких протизаплідних засобів, жінка повинна серйозно ставиться до вибору засобів для інтимної гігієни. Багато з представлених на ринку косметичних засобів для гігієни мають високий лужний рівень, і вплив такого засобу на розглянуту контрацепцію, знижує рівень її захисту.
 • Тимчасової період між підмиванням і статевим актом. Обов’язкове правило — між підмиванням і використанням свічки повинно пройти не більше півгодини.
 • Тривалість інтимний зв’язок. Незважаючи на те, що на багатьох упаковках протизаплідних свічок виробник вказує досить тривалий період їх дії, на практиці доведено, що насправді тривалість впливу таких препаратів становить 30 хвилин.

Які протизаплідні свічки краще — вирішувати тільки вам, все залежить від індивідуальних особливостей організму. Жінкам, які ведуть активне статеве життя, краще вибрати інше протизаплідний засіб, тому як для тривалого і частого користування свічки не підходять.

Які протизаплідні таблетки краще?

Головне призначення протизаплідних таблеток — гальмування овуляції у жінок, що сприяє запобіганню вагітності. На сьогоднішній день це найпоширеніший вид контрацепції. Вони доступні за ціною і дієві, що і є причиною їх популярності серед жінок.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Перед прийомом таких коштів, в обов’язковому порядку необхідно проконсультуватися з лікарем, тому що в цих препаратів є свої протипоказання, і вони можуть негативно позначитися на здоров’ї жінки.

Існує кілька видів протизаплідних таблеток:

 • міні-пили
 • комбіновані
 • таблетки екстреної конрацепции

Якщо з якоїсь причини статевої акт не був захищеним і є ймовірність незаплані рова вагітності, виникає питання які протизаплідні прийняти в даному випадку. Кращим варіантом буде прийом таблеток екстреної конрацепции. Ці таблетки можуть бути дієвими, якщо їх прийняти не пізніше 120 годин після незахищеного статевого акту.

Багатьох жінок також цікавить питання від яких протизаплідних худнуть? В даному випадку у дівчат є бажання, як то кажуть, убити двох зайців відразу — і худнути, і захистити організм від незапланованої вагітності. Відразу ж варто відзначити, що немає певних протизаплідних таблеток, від яких ви будете худнути із сто процентною вірогідністю, тому що це залежить від індивідуальних особливостей організму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Після перевірки достовірності ПЛР - тестів звільнили керівника Дніпропетровського лабцентра

В більшості випадків , протизаплідні таблетки гормональні, і які будуть наслідки їх прийому, залежить теж від особливостей жіночого організму. Якщо гормональний баланс порушений, то такі таблетки можуть допомогти його відновити, але якщо він в нормі, гормональні препарати можуть призвести до набору маси тіла, а не до його схудненню.

Давайте визначимося які гормони в протизаплідні засоби присутні. Якщо мова йде про комбінованих таблетках протизаплідний призначення, то в них присутні гормони естрогену і прогестина. Кожна жінка, яка користується такими препаратами, зобов’язана знати про їх склад і властивості.

Варто відзначити, що головними перевагами розглянутих таблеток є:

 • ефективний захист — 99%
 • зменшення кількості місячних
 • регулярність менструального циклу
 • зниження ймовірності утворення кіст на яєчниках
 • захист від позаматкової вагітності
 • припинення болю під час менструації

Які краще вибрати протизаплідні таблетки народжували?

Якщо говорити про вибір протизаплідних засобів для народжували, то тут ніяких особливих рекомендацій немає. В даному випадку, жінка може вибрати ті ж кошти, що і не родили. Все залежить від особливостей організму і переваг.

Які краще протизаплідні таблетки після 30?

Якщо в двадцять найголовнішою сексуальною проблемою є відсутність контрацепції, після 35 які протизаплідні засоби вибрати. З таким питанням краще звернутися до лікуючого гінеколога, який зможе порадити оптимальний варіант. З огляду на особливості вашого організму.

Лікарі стверджують, що багато в чому молодість організму жінки буде залежати від того, які протизаплідні після 40 вона приймає, саме тому до вибору таблеток необхідно поставитися з особливою серйозністю.

Захист від небажаної вагітності під час статевого акту — важлива складова щасливого життя. Діти — це радість, це щастя, але тільки в тому випадку, їли ви планували їх народження. Часом, халатне ставлення до наслідків незахищеного статевого акту, стає глобальною катастрофою в житті жінки чи дівчини. Захистіть себе від незапланованих подій, це в ваших силах.

Відео: Види котрацепцїї

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Схожі статті

Сухофрукти для схуднення

Megusta

Як знизити тиск в домашніх умовах

Marina

Як позбутися від бородавок в домашніх умовах? Чи можна позбутися від бородавок народними засобами, за допомогою змови? Як швидко позбутися від бородавок на обличчі і на тілі?

Undershmidtther

Гіркота в роті вранці

Lamaxima

Інсульт — симптоми, перші ознаки, профілактика інсульту. Відновлення після інсульту

Scooby

Йогурт в домашніх умовах: як зробити без закваски, з молока, з кефіру? Приготування йогурту — в йогуртниці, в мультиварці, без йогуртниці

Scooby

Хулахуп для схуднення — як правильно займатися? Як вибрати ефективний хулахуп для схуднення?

Lamaxima

Яка зубна щітка краще: електрична або ультразвукова? Яку зубну щітку вибрати для дитини, для дорослого?

Andrey

Фарингіт — симптоми і лікування у дорослих і дітей. Як лікувати фарингіт в домашніх умовах народними засобами?

Megusta

Пахова грижа у дітей — що робити? Пахова грижа у хлопчиків, у дівчаток: причини, симптоми, лікування. Як визначити пахову грижу у дитини? Операція з видалення пахової грижі.

Marina

Глаукома — симптоми, причини, лікування і профілактика. Глаукома — що це таке і як лікувати?

Andrey

Где сдать анализ на Антимюллеров гормон (АМГ) в Киеве на правом берегу?

admin

Залишити коментар