Прикмети

Прикмета до чого залітає птах в будинок

Прикмета до чого залітає птах в будинок

Птах залетіла у вікно народні прикмети

Якщо пташка залетіла в квартиру через вікно — що означає такий приліт? Прикмета неоднозначна — вікно — це прохід в інший світ і відповідно після того як птах залетіла в будинок через нього або димар, то це пророкує смерть і лихі вісті, фінансові втрати і негаразди.

в нарди навіть існувала традиція виносити з дому небіжчика саме крізь віконний проріз. Звичайно, сьогодні така практика пішла в небуття і так вже ніхто не робить, але повір’я залишилося.

Пам’ятайте! Вас має насторожити поява в домі через віконний отвір синиці або ж горобця, а от інші пернаті не несуть такого негативного значення.

Якщо ж в будинок пташка залетіла через віконний отвір і що найнеприємніше — нагадила в ньому, то прикмета ну дуже хороша. Як говорили наші предки — незабаром всіх домочадців чекає радісні і світлі вести, які стосуються вашого фінансового благополуччя. Ви незабаром отримаєте премію або ж підвищення до зарплати, виграєте в Літорія, відчуєте радість від нового вигідного контракту. Але якщо птах нагадила на кого-то з домочадців — матеріальна удача буде переслідувати його протягом року.

Для недопущення негативного сценарію, пов’язаного з птицею і її прильотом в будинок — варто провести нейтралізує ритуал. Але перш за все — відвідайте найближчий храм і поставте в ньому свічку за упокій своїх небіжчиків і здравіє живих. Обов’язково попросіть у святих заступництва і захисту.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Важливо розглянути прикмету, коли пернаті б’ються об скло вікна — вона нерозривно пов’язана з тим, що птах залетіла в будинок. У даній приймете, поява птиці на вашому підвіконні прямо залежить від її виду. Зокрема, горобець, як і ворона, які прилетіли на ваше віконце — віщають погані вісті, а от всі інші пернаті не несуть такого негативного значення. Багато пернаті на вашому підвіконні обіцяють домочадцям процвітання і багатство, гучне свято. Якщо пернатий присів на підвіконня і займається своїми маленькими або великими справами, дивиться в бік вулиці — така прикмета не несе нічого негативного. Але якщо вона дивиться в ваше віконце, тим більше стукає дзьобом по склу — відповідно вам прислали звісточку з потойбічного світу. І найчастіше це указка понад на матеріальні витрати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Вкрали гроші - прикмета

А ось вже на те, як і на що ви витратите свої фінанси — залежить багато в чому від самого пернатого. Зокрема, варто відзначити, що за винятком горобця і ворони, які обіцяють неприємні витрати, всі інші пернаті обіцяють вам приємні фінансові витрати, наприклад, на весілля або ж день народження.

Прикмета до чого залітає птах в будинок

А що ж робити, якщо птах залетіла в ваше віконце?

до чого вказує прикмета, коли залітає птах в будинок розібрали, і далі розглянемо, що робити і як випровадити її і негативний тлумачення повір’я зі свого помешкання. Головне пам’ятати — не варто приймати на самому початку кардинальних заходів, запускати, наприклад, кота для лову, а прийняти на озброєння прості прийоми і способи.

Щоб вона полетіла з вашого будинку — просто відкрийте ширше фрамуги вікна і дайте їй відлетіти з вашого будинку. Просто відкрийте вікно, залиште пернатого в спокої на час і займайтеся своїми справами. На появу птахи не варто звертати на неї увагу і намагатися зловити її. Хоча якщо вона ну ніяк не хоче вилітати з вашого приміщення — відкрийте віконце на всю ширину і присипте на підвіконня, таким чином виманюючи її зі свого будинку.

Але варто пам’ятати — це ще не все, і пов’язаного з птахом повір’їв в народі існує чимало. Коли пернатий нарешті то покине ваше житло — варто нейтралізувати негативну прикмету, яку вона могла з собою принести. Після того як птах полетіла, просто візьміть в руки жменьку крупи і киньте у відкрите вікно, слідом за пернатим і обов’язково проговорите:

  • «Прилітай — та тільки за їжею, а відлітай з дому — разом з бідою, та не бери з собою душу »

Але тільки ви можете для себе вирішувати — вірити вам в прикмету чи ні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Синиця стукає у вікно - до чого це прикмета

Розшифровка прикмети в залежності від виду птахів

При трактуванні прикмети, варто враховувати і той момент, яка якщо птах залетіла в будинок, оскільки це має важливе значення.

якщо у вас саме синиця влетіла до ва в будинок — на відміну від горобчика він в езотеричної науці виступає вісником позитивних, хороших новин. І якщо вона влетіла в ваш будинок через віконце, при цьому села комусь на руку або ж плече — коштує не лякати її, а загадувати бажання, і воно обов’язково збудеться.

залетів у будинок горобчик — це вісник понад і при чому не найкращих знамень. Якщо він залетів через вікно і саме в ваш будинок — варто готуватися до конину когось із рідних і близьких, як варіант навіть далекої рідні.

Якщо в ваш будинок влетів ворон або ж ворона — по одній з народних версій прикмети він попереджає всіх домочадців про прийдешнє важливу подію, яка повинна статися незабаром. За другою версією трактування — він обіцяє вам знайомство з вірним і відданим наставником, який буде за віком старше вас.

Якщо влетіла через віконце або димар, так просто двері в ваш будинок сорока або ж галка — обидва пернатих символізують своєю присутністю в будинку плітки і пересуди, при чому не найкращі і світлі. Тому якщо вони влетіли в ваш будинок — варто бути обережним у розмовах сусідами і знайомими, остерігатися поголоски народної.

влетіла в віконце зозуля — символ дуже нехороший. Вся справа в тому, що вона взагалі рідко прилітає до людського житла і тим більше рідко влітає в віконце. Але якщо це сталося — чекайте пожежі. При цьому може спалахнути, як і те приміщення, в яке вона влетіла, так і прилеглі до нього житлові або ж господарські споруди та будівлі.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Та й що влетів через вікно гість — також велика рідкість в практиці народних повір’їв. Залетів в будинок рідкісний пернатий попереджає про те, що хтось із домочадців незабаром покине цей будинок і відійде в інший світ. А улюблений усіма голуб, що влетів в ваше вікно — передрікає підвищення по службовій драбині. Плюс до всього саме цей пернатий обіцяє вам чималий успіх, і особливо, якщо обгидив когось.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Коли купувати віник в будинок - прикмета

Так стрижі і ластівки — це пряма вказівка ​​на те, що пернаті на своїх крилах принесли звістку про весілля. При чому весілля може бути, як у вашому будинку, так само ви отримаєте і повідомлення про те, що ви можете отримати запрошення на торжество. А ось що залетів в будинок соловей — принесе на своїх крилах чимало прибутку.

Прикмети інших народів, пов’язані з птахами

З давніх століттям прикмети про птахів існували у всіх країнах і у всіх народностей — вони розбурхували уми первісної людини тим, що вміли літати і їм приписували чимало божественних властивостей і характеристик. Прикмети і забобони про те, що означає приліт в квартиру або будинок пернатого складалися століттями.

Якщо не брати до уваги вид птиці, то можна виділити наступні, найцікавіші прикмети, що існують в тій чи іншій державі або народності. Наприклад, птахів вважали втіленням мертвих душ — недарма на надгробку Усерет в Фівах археологи знайшли зображення пари подружжя у вигляді пернатих.

Наприклад, птиці в стародавньому Римі — носії добра і щастя, адже недарма там навіть присвятили їм окрему науку орнітомансію, яка вивчала пернатих і все, що з ними пов’язували. Так, наприклад, в Греції посланником богів був орел — його поява завжди пов’язували з волею божеств. Саме орел покарав Прометея за любов до людей і дарування їм вогню, тому він ніс завжди погані вісті.

Стародавні єгиптяни представляли людську душу у вигляді птахів — вони завжди сідали на губи вмираючого в момент його смерті. Вони так забирали життя з нього і відлітали з нею на небеса.

В міфах Скандинавії — ворон ніс душі покійних воїнів в Валгаллу, раю для всіх сміливців.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Схожі статті

До чого свербить ліва брова у дівчини

Lamaxima

Горобці купаються в калюжі — прикмета

Andrey

Чи можна тримати вдома Гіппеаструм?

Bobby

Прикмета — сверблять сідниці

Dmitry

Прикмета про прищів на підборідді справа

Axel

Квітка пахистахис — прикмети і забобони, відгуки

Dmitry

Чи можна носити кільце на вказівному пальці?

Alfonso

Прищ на лівих грудях — прикмета

Megusta

Прикмети про доларовому дереві

Pasha

Кактус в будинку прикмети і забобони

Scooby

Забобони про рослину фікуса Бенджаміна

Bobby

Прикмети і забобони про Стефанотіс

Maria

Залишити коментар