Лікування

Коли приймають Мезим: показання до застосування

Часто процеси травлення порушуються внаслідок операцій з видалення частини шлунка або кишок, особливо тонкої, адже її функція полягає саме в у всмоктуванні харчових речовин. Порушення функцій підшлункової залози виникають внаслідок пошкодження залози або її протоки. Часто це відбувається через закупорку жовчного або виводить протока каменем. Також вироблення ферментів зменшується при запаленні підшлункової залози — панкреатит.

Також можуть виникати порушення обміну жовчі, викликані недостатнім розщепленням їжі, розладами травлення. Розладами травлення часто страждають діти. Найбільш частими причинами їх виникнення є незначні інфекції травного тракту.

Які бувають порушення травлення і їх симптоми

Порушення травлення називають диспепсією. Виділяють кілька видів диспепсий. Аліментарна викликається тривалим нераціональним харчуванням. Аліментарна, в свою чергу, ділиться на бродильно, гнильну і жирову. Бродильна з’являється при надмірному вживанні вуглеводної їжі, що створює сприятливі розвитку в шлунку для розвитку бродильної флори. Гнильна часто виникає при вживанні білкових продуктів, особливо свинини і баранини, які повільно перетравлюються. Також може виникати при вживанні несвіжих м’ясних продуктів. Жирова викликана вживанням плохопереваріваемих жирів.
Читайте: Гевіскон як служба порятунку
Також буває панкреатическая диспепсія, яка викликана зовнішньосекреторноїнедостатністю підшлункової залози внаслідок панкреатиту, пухлин і ін. Через недостатнє надходження в кишечник ліпази, амілази, трипсину порушується травлення речовин. Виникає відчуття бурчання, переливання, тяжкості в животі. Будь-які розлади часто супроводжуються діареєю. Також можуть спостерігатися кольки, здуття живота, виснаження, куряча сліпота, м’язова слабкість, блідість, почуття переповненості шлунка.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Як лікуються порушення травлення

Перед початком лікування травлення необхідно встановити точний діагноз. Ніколи не потрібно самостійно приймати лікарські препарати, без призначення лікаря. У общетерапевтической і гастроентерологічної практиці часто використовують ферментні препарати, які характеризуються добре переноситься і безпекою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Антибіотики при кишкової інфекції: механізм дії, застосування і альтернативи

Приводом для призначення ферментних препаратів служать не тільки порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, а й інші захворювання з області гастроентерології, захворювання органів дихання , хвороби з тривалим гарячковим синдромом.

Одним з популярних ферментних препаратів є Мезим, дія якого спрямована на заповнення дефіциту ферментів підшлункової й залози. Діюча речовина — панкреатин. Мезим випускається у формі таблеток, вкритих кишковорозчинною оболонкою.

В яких випадках потрібно приймати Мезим

Незважаючи на безпеку даного препарату, не варто старатися з його самостійним прийомом. При переїданні ви можете разово прийняти препарат, тим самим забезпечивши швидке переварювання їжі, але регулярно вживати його не варто, інакше ваш кишечник перестане нормально функціонувати. Мезим показання до застосування має наступні: хронічний панкреатит, стан після опромінення, панкреатектомія, диспепсія, метеоризм, неинфекционная діарея, муковісцидоз.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Мезим не можна приймати в періоди загострення хронічного панкреатиту, при гострому панкреатиті і гіперчутливості. При тривалому застосуванні необхідно паралельно приймати залізовмісні препарати.

Відео по темі:

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Схожі статті

Недостатність підшлункової залози. Види, причини, лікування

Andrey

Детально про геморої: причини, симптоми і методи лікування

Dmitry

Сигмовиднакишка: розташування, будова, функції і захворювання органу

Dmitry

Симптоми хворого шлунка: правильне визначення захворювань органу

Coolio

Вільпрафен: особливості застосування препарату

Axel

Чому після їжі настає слабкість і хочеться спати?

Marina

Ілеоколіт ( запалення клубової і товстої кишки ): симптоми і лікування

Alex

Аскаридоз: як проявляється і лікується даний гельмінтоз?

Tanya

Метастази раку в печінку — як метастатична ( вторинне ) поразка лікується

Coolio

Що можна їсти при виразці шлунка: основні продукти

Coolio

Лімфома шлунка: симптоми, методи діагностики і лікування

Bobby

Особливості лікування гострого панкреатиту: найдієвіші ліки

Marina

Залишити коментар