Здоров'я

Як робити еротичний масаж чоловікові, жінці? Як правильно робити тайський еротичний масаж?

Для того щоб зробити приємне своєму чоловікові і подарувати йому еротичний масаж, спершу необхідно розслабити його, щоб ніякі сторонні думки не лізли йому в голову, тільки тоді він зможе отримати справжнє задоволення від вашого сюрпризу.

Перед еротичним масажем можна запропонувати чоловікові прийняти ванну або душ удвох. Там ви зможете повністю розслабити його перед масажем:

 • втираючи ніжно легкими, масажними рухами шампунь у волосся
 • протерши м’якими дотиками мочалкою все його тіло
 • злегка торкаючись кінчиками пальців його ерогенних зон на тілі (любляча жінка повинна знати, де вони розташовані)

Після того, як чоловік повністю розслабиться, можете відвести його в спальню і приступати безпосередньо до самого масажу.

Еротичний масаж — це не тоді, коли ви роздяглися, швидко вляглися на партнера і обцілував його. Насправді цей процес можна назвати справжнім ритуалом насолоди, тому його необхідно робити повільно, поступово, переходячи від однієї частини тіла до іншої.

Почати можна з ніжного масування кінцівок, саме на них розташована велика кількість активних точок. Кругові масажні руху по стопах і рукам повністю послаблять тіло, знімаючи з нього наявне напруження.

Потрібно також відзначити, що у багатьох чоловіків однієї з ерогенних зон є якраз стопи , і якщо жінка хоче повністю задовольнити чоловіка еротичним масажем, і не соромиться розкритися повністю, то облизування і покусування його пальців ніг принесе йому невимовне задоволення.

Після того як Женіна добре розслабила чоловіка масажем кінцівок. Можна переходити і до спини. Еротичний масаж не терпить поспіху, тому, будь-який рух і етап повинен виконуватися дуже плавно, повільно і ніжно.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Наступним етапом, як було сказано раніше, буде спина. Це великий «полігон» для:

 • ласкавих поцілунків
 • ніжних дотиків
 • легких погладжувань

Спочатку все дії повинні бути легкими, щоб дотику було ледве чутно, поступово необхідно збільшувати силу дотиків і їх швидкість.

Коли дівчина робить хлопцю еротичний масаж, трапляється так, що від надлишку ніжності, ласки і повільних рухів, він просто може заснути, тому до ніжності можна додати ще й пікантні еротичні руху і моменти, щоб він отримував насолоду по -повної, а не «пішов у світ снів».

Перед тим, як робити еротичний масаж чоловікові, дружина повинна переконатися, що він не проти такого масажу. Справа в тому, що всі чоловіки різні, і кожен ставиться до таких еротичних ігор по-різному, тому акуратно натякніть на ваше бажання зробити йому такий масаж, і подивіться на його реакцію, і якщо ця ідея його зацікавить — значить, пора готуватися до оскільки він розглядався дійства.

Не забувайте і про те, що еротичний масаж включає в себе «обробку» всієї поверхні тіла, як задній, так і передній. Після того, як ви закінчили з розслабленням і задоволенням рук, ніг і спини, попросіть партнера перевернутися, і приступайте до масажу його передній частині тіла:

 • ніжно візьміть його за волосся і помасажуйте шкіру голови
 • усипьте поцілунками його шию
 • плавними круговими рухами помасажуйте його груди і живіт
 • не забудьте про передню частину ніг, вона теж потребує еротичному масажі
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дитина проковтнув чужорідний предмет - що робити?

Загалом, не пропустіть ні один міліметр тіла свого чоловіка, і тоді ваш еротичний масаж запам’ятається йому надовго, вед отримане від нього задоволення просто не можна буде забути.

Дуже важливо, щоб ви не зірвалися і не приступили від еротичного масажу до сексу, тому що якщо ви розпочали цю справу, необхідно виконати масаж всього тіла, і як годиться, його завершити.

Для еротичного масажу жінка може надіти еротичний костюм, каблуки, взяти з собою різноманітні атрибути:

 • батіг
 • кубики льоду
 • воскову свічку
 • мотузки для зв’язування

На початку статті було сказано, що еротичний масаж — це гра, так від, коли дружина робить еротичний масаж своєму обранцеві, правила цієї гри пише тільки вона, за своїм бажанням і фантазії, так що вперед, доводити чоловіка до екстазу своїм еротичним масажем.

Як робити еротичний масаж дівчині?

Еротичний масаж це ще один спосіб висловити свої почуття дівчині, тим більше, що більшість з них романтичні і ніжні натури. Для того щоб ще більше розташувати дівчину до себе, потрібно вміти робити «любовний» масаж. Нічого складного в техніці цього масажу немає, його просто необхідно робити з почуттям пристрасті, ніжності, закоханості.

Торкатися до дівчини необхідно ласкаво, висловлюючи тим самим всі свої емоції, які ви відчуваєте до неї. Ерогенними областями на тілі будь-якої дівчини є її груди, яку необхідно пестити ніжними дотиками і поцілунками. Легкі дотики пір’їнкою послаблять і одночасно порушать будь-яку дівчину.

Не варто забувати і про пальчиках на руках і ногах дівчини, масажуйте їх плавно, приділяючи увагу кожному їх сантиметру.

Запам’ятайте, еротичний масаж — це вираження любові, а не задоволення своїх вульгарних фантазій, так що постарайтеся не зіпсувати його своєю наполегливістю і грубістю.

Для того щоб задовольнити бажання дами сповна, потрібно правильно робити еротичний масаж жінці, а для цього необхідно знати кілька секретів:

 • починати еротичний масаж дівчині потрібно з її кінцівок, плавно пересуваючись вгору по тілу.
 • спочатку покладіть дівчину на живіт і добре опрацювати задню частину тіла.
 • проводите по тілу пальцями зовсім легко, щоб дотику ледве відчувалися, тим самим ви не даєте дівчині заснути і постійно збуджуєте її.
 • не тисніть на крихке жіноче тіло усією силою і масою своїх рук, крім болю такими рухами ви нічого у неї не викличте.
 • спина також є ерогенною зоною дівчат, тому приділіть їй і плечах особливу увагу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як правильно вставляти свічки від геморою

 • попросіть дівчину перевернутися на спину і продовжуйте робити еротичний масаж, починаючи з її ніг і підіймаючись все вище.
 • дуже важливо приділити увагу її грудей і вух, тому як дотики до цих зон її дуже збуджують.

Роблячи еротичний масаж дівчині, дайте волю своїм почуттям і емоціям, висловивши їх цілком і повністю в п лавові і ніжних дотиках і поцілунках по її тілу.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Як правильно робити еротичний масаж?

А тепер давайте докладніше поговоримо про саму техніку масажу, і про деякі правила і рекомендації, яких слід дотримуватися , якщо ви взялися за цю справу:

 1. Перед тим, як приступати до «тіла», необхідно повністю очистити свій розум від суєти, турбот, неприємностей і інших життєвих моментів. Щоб масаж був вдалим, потрібно мати в серці щирі почуття, а в голові думки виключно про людину, якій ви робите цей масаж.
 2. В першу чергу, перед тим як приступати до порушення партнера, потрібно обов’язково розслабити його цілком і повністю, щоб його настрій був романтичним, а тіло готовим до випробування приємних, що збуджують емоцій.

 • Починати еротичний масаж найкраще плавними і повільними рухами.
 • Загалом «сеанс» такого масажу повинен досягати 10-12 хвилин і не більше того, щоб п артнер не втратила відчуття збудження і бажання.
 • Всі рухи, які ви робите під час еротичного масажу, обов’язково повинні бути ритмічними.
 • Традиційно будь-який масаж, в тому числі і еротичний, потрібно робити , починаючи знизу і плавно, поступово і не поспішаючи, переходити до верхньої частини тіла.
 • Не допускайте в цьому масажі одноманітних рухів, такі дії можуть приспати, а головним завданням є збудження партнера.
 • Еротичний масаж повинен бути безперервним, аж до свого завершення. Ніякі паузи в цій справі неприпустимі.
 • Роблячи масаж, не забувайте про своїх емоціях, тому як, якщо один з партнерів буде холодний, інший не отримає максимального задоволення.
 • Еротичний масаж — це кохання без слів. Не кажіть, а просто відчувайте свого партнера, передаючи все емоції рухами і дотиками.
 • Надати пікантності і сексуальності масажу допоможуть кубики льоду. Ведіть ними по тілу свого партнера, доставляючи йому ще більше задоволення.
 • Чергуйте легкі дотики з більш грубими рухами, що розглядається масаж повинен бути різноманітним і не набридати партнеру.
 • Не варто використовувати в еротичному масажі ніяких коштів косметики, все повинно бути природним і натуральним.
 • Закрийте очі партеру, якому робите масаж, це посилить емоції від масажу.
 • Запам’ятайте: еротичний масаж не обов’язково повинен закінчуватися сексом.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Зібрати дитину до школи: що потрібно? Скільки коштує зібрати дитину в школу в 1 клас? Як правильно і економно зібрати дитину в школу?

  Як робити тайський еротичний масаж?

  Все ви, напевно, чули про тайський масаж. Даний масаж сприяє відновленню психічної врівноваженості і поправляє здоров’я в цілому. Для того, щоб випробувати всі «принади» такого масажу, не обов’язково їхати в Таїланд або йти в спеціальні заклади, де пропонується така послуга, його можна робити і в домашніх умовах.

  Справжній тайський масаж передбачає вплив різними частинами тіла на спеціальні точки на тілі людини, що приносить йому невимовне задоволення. Не варто думати, що тайський масаж — це масаж виключно голими грудьми, в ньому також задіяні і ноги, і руки масажиста.

  Отже, розберемося в техніці такого масажу по пунктам:

  1. Головне в такому масажі повний релакс, тому обов’язковим атрибутом тут є ароматизовані свічки.
  2. Не варто забувати і про повній тиші ніяких сторонніх звуків, розмов в момент масажу бути не повинно.
  3. Напівгола дівчина повинна почати з розігріву чоловічого тіла. Для цього необхідно повільно і монотонно гладити руками тіло, після чого приступити до руху «хвиля» (ніжно і ритмічно смикати шкіру на спині чоловіки).
  4. Кращим варіантом для такого масажу буде використання в процесі ефірних масел, які втираються в шкіру (фахівці рекомендують).
  5. Тайський масаж повинен бути не одноманітним, тобто, руху і їх швидкість повинні постійно змінюватися.
  6. Наступний етап — потирання і легке притискання. В даному випадку, йде розслаблення м’язів, а значить, і всього тіла. Такими рухами можна масажувати і ерогенні зони чоловічого тіла.
  7. Важливий етап — це руху «пробудження Дракона», використовується для збудження чоловіки. Для цього потрібно подушечками пальців акуратно масажувати область нижче пояса, при цьому, не торкатися статевих органів. Такі масажні рухи варто проробляти протягом 4-х хвилин.

 • Після цього дівчина стає на коліна між ніг чоловіка і веде своїм волоссям по всьому його тілу .
 • Наступне рух — дотик грудьми поверхні тіла чоловіка. Ці торкання повинні бути ледве чутними, але при цьому, саме такі дотики збуджують чоловіків.
 • Тайський еротичний масаж сподобається вашому чоловікові тільки в тому випадку, якщо ви вкладете в свої рухи всю свою любов і пристрасть до нього. Не соромтеся своїх емоцій, відкрийтесь для свого чоловіка з іншого боку.

  Навчитися робити еротичний масаж не складно, головне мати бажання, все інше можна прочитати, подивитися і спробувати. Не варто забувати, що в цій справі важлива практика, тому навіть якщо перший раз у вас не вийшло досягти максимальних результатів, не впадайте у відчай, напрацьовуйте свої навички, і ви станете справжнім майстром в еротичному масажі.

  Відео: Як робити еротичний масаж?

  Оцінити статтю
  [Усього: Середній: ]

  САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Схожі статті

  Протеїновий коктейль для схуднення. Як зробити протеїновий коктейль схуднення? Коли краще пити протеїновий коктейль для схуднення?

  Lamaxima

  Хулахуп для схуднення — як правильно займатися? Як вибрати ефективний хулахуп для схуднення?

  Lamaxima

  Тріщини на п’ятах лікування

  Scooby

  Тривалість місячних — скільки повинні йти місячні?

  Bobby

  Алопеція у жінок — види, ознаки, лікування алопеції. Лікування алопеції народними засобами, медикаментозне лікування алопеції

  Serega

  Фарингіт — симптоми і лікування у дорослих і дітей. Як лікувати фарингіт в домашніх умовах народними засобами?

  Megusta

  Свербіж у піхві: причини. Що робити, якщо з’явився сильний свербіж у піхві? Як позбутися від сверблячки у піхву?

  Andrey

  Кропова вода для новонароджених

  Pasha

  Ботулізм: симптоми, діагностика, лікування. Як відбувається зараження ботулізмом? Які продукти призводять до ботулізму?

  Undershmidtther

  Чи можна заразитися на рак від хворої людини? Чи можна заразитися на рак через посуд хворого, через кров, через поцілунок?

  Alfonso

  Чому затримуються місячні

  Maxim

  Як перервати вагітність народними засобами і медикаментозно? До якого терміну можна перервати вагітність? Таблетки, переривають вагітність

  Scooby

  Залишити коментар